O HELIPORTU

Motorest Heliport je ojedinělým konceptem služeb kombinujících kvalitní stravování, možnost ubytování a parkingu nákladních vozů To vše na hlavní tahu silnice I. třídy č. 46 v polovině cesty mezi Olomoucí a Šternberkem.

Nezáleží na tom, zda jste profesionální řidič, míříte na pracovní schůzku či jedete s rodinou na výlet. V Heliportu Bohuňovice si na své přijde opravdu každý. V příjemném prostředí restaurace načerpáte síly na další cestu, občerstvíte se a vyberete si z pestré nabídky jídel vařených z kvalitních surovin. Naše restaurace je vám také k dispozici pro obchodní schůzky, při nichž jistě využijete bezplatnou WIFI, nebo pro pořádání obchodních školení a seminářů. 

Prostory naší restaurace, salónku i venkovní zahrádky jsou ideálním místem pro pořádání soukromých oslav, rautů, narozenin, promocí či svateb. Při plánování Vám vždy vyjdeme maximálně vstříc a připravíme pro Vás a Vaše hosty nezapomenutelný zážitek.

Jste již na cestě dlouho nebo si jen potřebujete si řádně odpočinout před důležitou schůzkou? Potom je pro vás připraveno 29 lůžek našeho motelu. Nachází se totiž v ideální dojezdové vzdálenosti od Olomouce, a je díky tomu ideálním výchozím místem pro práci i zábavu.

Celý tým Heliportu Bohuňovice se těší na vaši návštěvu!

Naši partneři